! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! !

 Z důvodů velkého vytížení většiny hráčů tohoto výběru,

jsme nuceni dočasně pozastavit tento projekt na dobu neurčitou.

Tudíž od všeho, co by se mělo týkat nepravého MVFK se zásadně DISTANCUJEME a

jen upozorňujeme rodiče a přátelé fotbalu na podivné praktiky našeho bývalého člena p.Procházky. 

! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! !

 

 

3. místo na halovém turnaji ve Šternberku

KRÁSNÉ 3.MÍSTO NA MEZINÁRODNÍM TURNAJI V MAĎARSKU

Novinky

FOTKY a výsledky ze středečního, mokrýho...

14.06.2012 23:48
V daných odkazech najdete fotky a výsledky, ze středečního miniturnaje v Bílovicích n/S., koukněte, popř.připojte i nějaký komentář, jinak sledujte bedlivě tento web brzy přibude podrobnější info o blížícím se turnaji v Čebíně.  

PŘÁTELÁK, formou mini turnaje.

11.06.2012 00:00
Připomínáme, že ve středu sehrajeme kvalitní přátelák, který bude hrán formou mini turnaje a to s místníma Sokol Bílovice n/S. a FC Sparta Brno, odehraje se to všechno právě na hřišti v Bílovicích, kde je sraz v 16:30 hod, odkaz na MAPU - místa.

TURNAJ V BYSTRCI

10.06.2012 22:06
Koncem tohoto týdne jsme dostali lákavou nabídku zahrát si s našim výběrem na turnaji pro 2001 a mladší za vypadnuvší tým a tak jsme se rozhodli to zkusit.Bohužel to celé proběhlo hodně narychlo a nepodařilo se dát dohromady celý mančaft, tudíž se hodně improvizovalo a to se ukázalo, společně s deštivým a těžkým terénem jako zásadní problém.Nicméně i při tak výrazným oslabení, jsme slušně drželi krok a potrápili týmy dlouhodobě pospolu hrající.Fotky a výsledky najdete v uvedených odkazech  FOTOGALERIE  . . .KALENDÁŘ AKCÍ/turnaje   

MĚJTE STRPENÍ, VŠE TU BUDE, CO NEVIDĚT ! ! !

06.06.2012 00:59
Dnes byly spuštěny stránky MVFK BRNO, průběžně zde budou přibývat nové a nové info ohledně tohoto týmu. Jednak historie, tak i co nás čeká do budoucna, tak prosím o strpení, vše tu bude co nevidět, díky váš Áda/Mini.
Všechny články