Kniha návštěv

Datum 23.07.2012

Vložil jolis

Titulek Re: Kaposvár

Odpovědět

Ahoj chtěla bych moc poděkovat všem zúčastněným, kteří se starali o Jeníka a připravili mu super týden.Jelikož Vás vlastně nikoho neznám, nemůžu poděkovat jmenovitě.Také děkuji fotografovi, za spoustu moc pěkných fotek.Takže ještě jednou díky všem a kdyby se náhodou někdy něco dělo, rádi s vámi někam vyrazíme.Můj e-mail je : jolus1@seznam.cz

Datum 24.07.2012

Vložil P.D

Titulek Re: Re: Kaposvár

Odpovědět

Za fotky není vůbec zač,myslím si,že je potřeba fotit,točit videa a dělat všechno,aby kluci měli na co vzpomínat,určitě za to budou za pár let vděčni,až se třeba budou chtít chlubit holkám a nebo klukům.

Datum 26.07.2012

Vložil I.K.

Titulek Re: Re: Kaposvár

Odpovědět

Honza byl perfektní, jsme strašně rádi, že tam byl s náma :-)

Datum 21.07.2012

Vložil Míša

Titulek Poděkování

Odpovědět

Chtěla bych klukům strašně moc poděkovat za fantastický zážitek z celého turnaje a vzornou reprezentaci českého fotbalu na mezinárodním klání. Bylo to úžasný!!!

Datum 13.07.2012

Vložil P.D

Titulek ČEPICE CZ

Odpovědět

...ještě poslední info,dnes jsem mluvil s Irčou K. ohledně těch objednaných kšiltovek s Čr znakem a bohužel to nevyšlo,takže každý svoji,kdyby náhodou pařilo(myslím slunko),to je snad jasný,jinak slunce v duši, bude to super,my ze Štěpek se těšíme,ahóóój.

Datum 13.07.2012

Vložil I.K.

Titulek Re: ČEPICE CZ

Odpovědět

My z Březkjy se taky těšíme, kšiltovky mě mrzí, ale nějakou červenou doma snad každý najde :-). Pán z internetovýho obchodu se mi moc omlouval - bohužel až dnes večer, ale aspoň mi nehrozí, že budu mít doma příští týden 10 červených kšiltovek :-).
Sportu zdar a fotbalu zvlášť !!!

Irena, Karel, Marek a malý fanda Martínek

Datum 13.07.2012

Vložil jolis

Titulek dotaz

Odpovědět

Ahoj, zdravím všechny a hlavně rodiče kluků kteří byli loni v Maďarsku.Chtěla bych se zeptat jestli existuje něco, co určitě nemám Jeníkovi zapomenout dát(krom pasu a kopaček.-D)Prostě něco, co tam bude nutně potřebovat.Děkuji za odpovědi Jolis Švandová

Datum 13.07.2012

Vložil P.D

Titulek Re: dotaz

Odpovědět

No já jsem teda loni nebyl,ale vše podstatný je napsaný v novinkách "INFO",hlavně spacák a něco pod něj, ostatní už si popřípadě nějak popučujeme,to se nebojím.

Datum 13.07.2012

Vložil drvo

Titulek Maďarská mise

Odpovědět

Chtěl bych našim klukům popřát ať si fotbalový svátek v Maďarsku pěkně užijí. "Kluci, jste naši reprezentanti, bojujte, hrejte chytrý s kolektivní fotbal a budete super."

Datum 13.07.2012

Vložil jolis

Titulek Re: Maďarská mise

Odpovědět

Musím se přidat,jen dodám hlavně si to POŘÁDNĚ UŽIJTE!!