! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! !

 Z důvodů velkého vytížení většiny hráčů tohoto výběru,

jsme nuceni dočasně pozastavit tento projekt na dobu neurčitou.

Tudíž od všeho, co by se mělo týkat nepravého MVFK se zásadně DISTANCUJEME a

jen upozorňujeme rodiče a přátelé fotbalu na podivné praktiky našeho bývalého člena p.Procházky. 

! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! !

 

 

3. místo na halovém turnaji ve Šternberku

KRÁSNÉ 3.MÍSTO NA MEZINÁRODNÍM TURNAJI V MAĎARSKU

Novinky

VE FOTOGALERII PŘIDÁNY NOVÉ FOTO ÚLOVKY OD VEDOUCÍ ZÁJEZDU I.K

25.07.2012 19:31

VIDEO SESTŘIH Z MAĎARSKA NAHOZEN ! ! !

24.07.2012 23:23
Video je úspěšně vloženo,tak koukněte a popřípadě můžete nechat v návštěvní knize i nějaký koment,kluci budou rádi. Jo a pokud by někdo měl nějaký záběry a nebo i fotky z tohoto fotbalovýho svátku a rád by se podělil,nechť zanechá kontakt na sebe,třeba v knize a přidáme do galerií.

MISE KAPOSVÁR 2012 - ÚSPĚŠNĚ SPLNĚNA ! ! !

22.07.2012 18:56
Po půlročním připravování, shánění vhodných hráčů a v neposlední řadě sehrávání se na přátelácích a turnajích, můžeme směle říct, že fotbalová mise v Maďarsku byla splněna.Po loňském nepřejítí přes čtvrfinále, to bylo pro některé hráče, ale taky rodiče, kteří to museli hořce polykat, velké zadosti učinění a hlavně ocenění "dlouhé cesty" za vysněnou medailí. V pravidelných rubrikách FOTOGALERIE jsou fotky, v "KALENDÁŘi AKCÍ - TURNAJE 2012" je kompletní výsledkový servis+tabulka střelců, mimo jiné člen našeho týmu DVOŘÁK JAKUB, společně s hráčem vítězného týmu v celé naší kategorii, nastříleli nejvíc gólů a to 12, gratulujeme.Jinak je natočeno spousta video materiálů, tak vydržte co nevidět to zde bude k vidění. Dál by byla slušnost poděkovat všem rodičům, kteří obětavě pomáhali s chodem týmu a hlavnímu sponzoru DAYLONG, bez kterýho by to šlo taky velmi obtížně.    

DŮLEŽITÉ A KONEČNÉ INFO KE KAPOŠVÁRU ! ! !

08.07.2012 23:23
Sraz všech účastníků, neděle 15.7 2012 v 10:30 na hraničním přechodě Čr/Sr Lanžhot, samozřejmě kdo chce jet přímo, je to na vás, ale bylo by dobrý to dát vědět, ať pak nevzniknou komplikace s příjezdem, mimo jiné do 22:00hod musíme být na místě,adresa je : Kaposvár, Guba Šándor utc 40 . . . mapa V případě nejasností a dotazů volejte a nebo pište vedoucímu mužstva i zájezdu : Klugerova Irena gsm: 604 745 142 e-mail: klugerova.irena@seznam.cz INFO : NA PŘECHODU ČR/SR ZAKOUPIT SLOVENSKOU DÁLNIČNÍ ZNÁMKU NA PŘECHODU SR/MAĎARSKO ZAKOUPIT MAĎARSKOU DÁLNIČNÍ ZNÁMKU(VIGNETTE) S SEBOU PASY+POJIŠTĚNÍ+VYMĚNIT MAĎARSKOU MĚNU(HUF) S EURA NEVÝHODNÝ KURZ S SEBOU PLAVKY+SPACÁK+KARIMATKA(NAFUKOVACÍ LŮŽKO,LEHÁTKO,...), V PŘÍPADĚ ŽE BUDETE SPÁT S KLUKAMA VE TŘÍDÁCH S SEBOU BAŤOHY PRO KLUKY, NA VĚCI PRO PŘEJEZD K ZÁPASŮM, BUDE SE VYUŽÍVAT ZDARMA MĚSTSKÁ HROMADNÁ DOPRAVA S SEBOU CHRÁNIČE+KOPAČKY, KDO MÁ, TAK I NÁHRADNÍ

INFO K MAĎARSKU sraz, domluva

06.07.2012 22:22
NA NEDĚLI 8.7 2012 od 16:00 hod, JE NAPLÁNOVANÁ SCHŮZKA A DOMLUVA CO A JAK DO MAĎARSKA, BUDE SE KONAT V BRNĚ-BYSTRCI,ul.PŘÍSTAVNÍ,RESTAURACE S LETNÍ PŘEDZAHRÁDKOU,POD LÍPOU (u velkýho parkoviště,skoro už na přístavišti parníků),ALE POKUD SE VÁM TO NEHODÍ, NEVADÍ, VŠE PODSTATNÝ ZDE BUDE NÁSLEDNĚ, NAPSÁNO . . . mapa v kalendáři akcí/turnaje 2012, je program turnaje+rozlosování základních skupin ke stažení propozice celého turnaje v excelu

NOVĚ VLOŽENY VIDEA ZE DVOU POSLEDNÍCH TURNAJŮ, z Čebína a Staré Turé(SK)

05.07.2012 14:42
Všechny články