! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! !

 Z důvodů velkého vytížení většiny hráčů tohoto výběru,

jsme nuceni dočasně pozastavit tento projekt na dobu neurčitou.

Tudíž od všeho, co by se mělo týkat nepravého MVFK se zásadně DISTANCUJEME a

jen upozorňujeme rodiče a přátelé fotbalu na podivné praktiky našeho bývalého člena p.Procházky. 

! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! ! P O Z O R ! ! !

 

 

3. místo na halovém turnaji ve Šternberku

KRÁSNÉ 3.MÍSTO NA MEZINÁRODNÍM TURNAJI V MAĎARSKU

Novinky

PO TURNAJOVÝ info . . .

01.07.2012 11:34
Tak už jako vždy fotky najdete ve fotogalerii, i videa budou a v kalendáři akcí/turnaje 2012, je výsledková listina jak jsme nakonec dopadli. Jinak co se týká samotnýho turnaje, tak jen ve zkratce.Už dva dny do odjezdu na samotný turnaj nás provázela jedna nepříjemnost za druhou, napřed nám odřekli účast marodi, následně rodinné důvody a nakonec půl hodiny před začátkem našeho prvního zápasu, další nepříjemnost, sms, že nedojede další hráč základu s dosud nejasných důvodů.Takže schrnuto a podtrženo v 36 C tropických podmínkách, jen dva kluci na prostřídání a před náma sedm špílů, paráda.Fotbal je týmová hra, tudíž by bylo dobrý, to tak i někdy brát. Turnaj to byl pro 2001 a pro nás opět další srovnání sil se staršíma klukama, před hlavní událostí v Maďarsku.Soupeři byli kvalitní a místama nám bylo až kluků líto, kdy je klátilo neskutečné vedro a navíc poslední dva zápasy, zužováni zraněním, ale jak už bylo napsáno opravdu nás bylo MÁLO ! ! ! A už jsme zjistily, že se to takto...

! ! ! POZOR, POZOR, POZOR ! ! !

26.06.2012 17:49
AKTUÁLNÍ INFO K TURNAJI V SK : SRAZ VŠECH  V SOBOTU 30.6 2012 NA PŘECHODU HODONÍN - HOLIČ v 7:30 hod.Potom společně vyrazíme do Staré Turé.Jinak v kalendáři akcí koukněte, s kým se náš tým utká.

INFO K TURNAJI NA SLOVENSKU

24.06.2012 11:35
Upozorńujeme, že jedeme na turnaj na Slovensko, tudíž do zahraničí a je potřeba, aby si každý hráč+samozřejmě doprovod vyřídil cestovní pojištění, stojí jen pár korun cca 70,-Kč, jde to zařídit skoro všude(banky,cestovky,pojišťovny...),ale v případě úrazu,nehody,...to může ve finále stát balík,takže s rozumem popřemýšlejte a zakupte, dále pak měna, což je zatím euro, nezapomenout s sebou, pak hlavní věc, je cestovní pas pro dítě, dospělému stačí občanka, můžete kápnout na blba a je zle No a poslední info je, že v blízkosti Staré Turé je rekreační středisko s vodní nádrží Dubník . . . info a jelikož dle předpovědi hlásí na sobotu 30.6 2012 opět tropy, dalo by se na zpáteční cestě tam zajet a vykoupat, takže kdo bude chtít, plavky, osušky, opalovací krémy s sebou.

PO TURNAJOVÝ info . . .

23.06.2012 00:00
V danných sekcích můžete shlédnout fotky a výsledky, jak jsme bojovaly na turnaji v Čebíně a jen v krátkosti menší komentář. Z výsledků můžete vidět,že obrana na tomto příjemném turnaji šlapala dle přání trenéra,ale co bylo problém, tak větší produktivita střel na bránu a následně dávat góly.Co se týče držení míče,tak to bylo ve většině zápasech na našich kopačkách, nespočet nastřelených tyček,břeven a tutových spálených gólovek,které by se měli proměňovat a bohužel nás to i stálo postup v boji o finále.I tak ale kluci odehráli řadu výborných utkání s velmi kvalitním soupeřem a bylo to zase užitečný poměření sil před hlavním turnaje v Maďarsku,kam vše směřujem. O kvalitě našeho týmu dokládá i vyhlášení nejlepšího hráče celého turnaje a tím se stal hráč našeho mančaftu JAKUB DVOŘÁK,gratulujeme. Tímto ještě jednou děkujem pořadatelům za pozvání. A nakonec jedna technická, ve fotogalerii 2011, jsou přidány fotky z lońského turnaje v Maďarsku, které fotil jeden z rodičů a to...

! ! ! POZOR ZMĚNA ČASU SRAZU V ČEBÍNĚ ! ! !

21.06.2012 00:06
Připomínáme změnu času srazu na sobotní turnaj v Čebíně a to v 8:45 hod. Dále jsou přidány nové fotky z přáteláku proti FC Nordic Brno, kdy jsme sice prohráli,ale kluci vyrovnaně bojovali proti o rok starším a dobře rostlým protihráčům,když jsme hráli v koncovce někdy až moc profesorsky a snažili se dávat góly do prázdné branky,častější střelba a následná dorážka,to je to co potřebujeme ještě doladit do hlavního turnaje v letošním roce v Maďarsku.Nebyl to vůbec špatný zápas a je jen škoda,že jsme nebyli komplet,to si dovolím říct,že by ten výsledek vypadal uplně jinak.

STŘEDEČNÍ PŘÁTELÁK

18.06.2012 21:56
V kalendáři akcí, jsou podrobnosti k blížícimu se přáteláku na FC Nordic Brno a samozřejmě k sobotnímu turnaji v Čebíně. Jinak bych byl docela rád, za náměty, rady, postřehy, co vám zde chybí a nebo naopak přebývá, pište, pište.
Všechny články